Categories
Manufacturers
  • Apple
  • Dell
  • HP
  • Lenovo
  • Sony

Hakkımızda

1983 yılında kurulan Tekstilsan Türkiye'de İş Elbiseleri sektöründe faaliyet gösteren En köklü ve En büyük kuruluştur. Dört ana sektör hizmet veren firmamız Endüstri, Güvenlik, Turizm-Otel ve Hastane kıyafetlerinden gelen geniş ürün yelpazesi ile İş Elbiselerinde kahverengi hitap eden ilk ve tek iştir tur. Türkiye'de iş hayatının değişmez markası olan TEKSTİLSAN A.Ş. 1983 yılından beri bu yana güven ve kalitenin seçeneği olmuştur.

Üstün Kalite ve Servis Bütün Sanayileşme İçinde Tekstilsan'ın İstanbul'da Çamlıca'da Genel Müdürlük Binası Türkiye 'de 11 Almanya'da 1 olmak üzere toplam 12 adet perakende satış mağazası vardır. Ayrıca mağazalarımızda toptan satış için Pazarlama departmanlarıda bulunmaktadır. Bu mağazalar İstanbul'da; Şişli, Kozyatağı, Güneşli, Çamlıca, Kadıköy ve Dudullu olmak üzere İstanbul dışında İzmir Karabağlar, İzmir Gaziemir, Kocaeli, Gebze ve Antalyada'dır. Yurt dışından Almanya Köln Mağazamız 2004 yılında faaliyete geçmiş, 2009 yılılıkiyle bu mağazamız Düsseldorf şehrine taşınmıştır.

Tekstilsan ' ın temel hizmet anlayışı müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun ekonomik ve kaliteli ürünler sunmaktır.

İş dünyasına 550 çalışanı ile hizmet veren Tekstilsan ; Adapazarı'nda bulunan 30.000 m² alan 12.000 m² kapalı alana sahip fabrikasın da ve İstanbul da bulunan 2500 m² kapalı alana sahip fabrikasın da Bant sistemiyle seri üretim yapılmaktadır.Yıllık üretim kapasitesi 1.500.000 adet Tekstilsan , geniş ürün yelpazesi ile İş elbiselerinde her sektöre seçenek ve hizmet adına.

Alanında yine de birisi gerçekleştirmek Tekstilsan ISO 9001 kalite proseslerini uygulayarak üretimini yapmakta, sektöründe ilk ISO 9001 belgeli Türk kuruluşu özelliğinide sürdürmektedir. Kalite güvence sistemi ile düşük maliyetli, yüksek kaliteli ürünler üreterek müşterilerine zamanında teslim etmek, kalite yarışında yurt içlerinde olmak gibi. Yurt dışındada ayaklı haklı Tekstilsan  ana hedefidir.

İş hayatının zorlu ve tehlikeli koşullarının yerine getirilebileceğini ön planda tutan özel kumaşlar üretilen iş elbiseleri seçenekli renk ve değişken modelleri ile müşterilerine Güven ve Prestij sağlamaktadır.

Misyonumuz,  işyerinde üretim de kaliteyi arttıran, çalışanlara işini sevdiren, sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamına katkıda bulunan örnek bir kuruluş olmak.

Vizyonumuz,  Kalitesi ve farklı tasarımıyla dünya çalışanlarını giydiren en büyük marka olmak.

Devam Et
clear-bug-div
Article Categories
    Popular Search Terms